Par mums


     Konditoreja "Raušu Meistars" ir dibināta 2015. gadā.Mēs atrodamies skaistā vietā, blakus vienai no skaistākajām Rīgas baznīcām-Vecajai Ģertrūdes baznīcai.

    Gadu gaitā, mūsu konditoreja priecē ikvienu ar gardajiem izstrādājumiem, kurus var nobaudīt uz vietas, kā arī pasūtīt savām mājas svinībām, vai korporatīvajiem pasākumiem.

    Piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs,tas sastāv no saldajiem un sāļajiem raušiem,kliņģeriem,tortēm,kūkām,kūciņām,cepumiem.

    Mūsu uzņēmuma meistares ar mīlestību un lielu atbildību attiecas pret savu darbu, apvienojot iegūto pieredzi un mūsdienīgās tehnoloģijas.

    Mūsu ražotajos izstrādājumos ir dabīgas izejvielas, galvenokārt mūsu piegādātāji ir Latvijas pārtikas produktu ražotāji.

    Kafejnīcas meitenes, vienmēr sagaidīs Jūs ar siltu smaidu, laipnu un ātru apkalpošanu.

"Raušu Meistars" rīko dažādu veidu banketus, gan mūsu ērtajās, mājīgajās kafejnīcas telpās, gan arī izbraucam un rīkojam klientu izvēlētajās vietās. 

 

Mūsu klientu atsauksmes:

"Sēžot pie loga es varu vērot baznīcu. Te ir mājīgi un silti! Redzu skaistos, Vecās Ģertrūdes baznīcas tornīšus, kas skatās koši
zilajās debesīs. Es dzeru gardu itāļu kapučīno un ar smaidu uz lūpām notiesāju jau otro garšīgo, tepat uz vietas cepto
rausi... hmmm... varbūt vēl pasūtīt medus kūku...!? Tas ir brīnišķīgi, ka jau vairāk kā 10 gadus varu iegriezties šajā konditorejā un mani sagaida smaidīgas un laipnas bāra meitenes un čaklas, pieredzes bagātas, konditores. Bieži es šeit iegriežos ar draugiem, īpaši, ziemā, kad sagribas gardo karstvīnu. Darbadienas parasti šeit ir ļoti rosīgas, turpretī brīvdienās šeit var baudīt mieru un lēnas nesteidzīgas brokastis ar manu mīļo ģimeni. Bērni šeit ir vienmēr ļoti gaidīti, viņiem piešķirts atsevišķs galds izklaidēm! Arī kristībām mēs rezervējām mājīgās telpas, tad gan viss šeit pārvērtās... balti galdauti, sveces, skaista mūzika, ziedi! Savas ģimenes lielajos un mazajos svētkos vienmēr izvēlos gardos kliņģerus vai tortes, kuras pasūtu iepriekš, un lai pašai nav jābrauc pakaļ man tos pat atved!"

"Tā es te ciemojos.... un tomēr apēdu arī medus kūku."

Lai Jums jauka uzturēšanās Raušu Meistarā, te Jūs gaida, gluži kā mani!

Ar mīlestību,
Oksana Tjurina